Když už přijít, tak o všechno

1. prosince 2017 v 14:43 | Elinor
Když je někdo nezodpovědný stejně jako já, pak by měl zálohovat, zálohovat a zálohovat. A nevyhazovat popsané sešity s poznámkami, které by se taky hodily. Já si vlastně o ztrátu všech kapitol, povídek, novel a knížky pro děti koledovala.
Takže, má drahá jediná čtenářko, odpusť. Prázdná plocha počítače bez jediného souboru mne velice demotivuje.

Krásný víkend
 


Komentáře

1 agata agata | 1. prosince 2017 v 16:09 | Reagovat

To by mě zajímalo, jak jsi na to reagovala. Jeden můj známý zničehonic zařval, pak monitor i manuál vyhodil ze třetího patra oknem na chodník, práskl dveřma a vrátil se až za tři hodiny úplně namol. Můj syn zničehonic těžce zaklel a pak mě objal a plakal mi na rameni a rukou přitom ukazoval na počítač a žaloval. Pak se vysmrkal, umyl a šel to udělat znovu.
Nic si z toho nedělej!! Vzpomeň si na Jana Ámose! Tomu bylo asi hůř!
A manžel tety Kateřiny? Ten končíval v nemocnici!
Prostě se vyzuř, vyběduj..a potom to napiš znovu. Kdoví, co všechno tě dodatečně napadne! :-) ;-)  :-D
Já klidně počkám! :-)

2 Elinor a Sarawell Elinor a Sarawell | 1. prosince 2017 v 18:36 | Reagovat

Musím říct, že jsem reagovala poměrně mírně. Já to tak nějak očekávala, takže to bylo zasloužené - za to bych se zlobit nemohla (no, na sebe asi jo). Místo pláče a vzteku jsem vykouřila za den celou krábu, vypila lahev vína a vytáhla ze sklepa psací stroj.
Ale už jsem to skoro měla... Je to prostě škoda, málokdy se dokážu do tvůrčí nálady dostat jen tak. Přichází to samo od sebe.

3 agata agata | 2. prosince 2017 v 11:34 | Reagovat

Už jsme o tom kdysi mluvily. Kdo píše bez inspirace, je jenom námezdní síla, placená od slova. Novinář. Ten popíše cokoliv - smrt dítěte, přírodní katastrofy, výsledky voleb - prostě jen klade slova a myslí při tom třeba na to, co si dá k obědu. Převtělit do slov myšlenky a pocity, to už je jiná káva. To víš sama nejlíp.
Myslím si, že to stejně zálohované máš. V paměti. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama